Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28120
Stary 05.07.2010, 14:59
mialo byc tescia, a raczej przyszlego. Pisalem na szybko. Moj blad.

Edit: Czy klamal ze chce grac dla Wisly? Sprawa wyglada tak, ze jak nie Ruch to na 99% Wisla, ze wzgledu na odleglosc do Chorzowa.Dziennikarze sa jacy sa. Uslysza jedno, dopowiedza drugie i robia afere

A Sobiecha powinni sprzedac. Piech i Olszar sa na chwile od niego lepsi. Choc chlopak ma potencjal.
Ostatnio edytowane przez Niebieski1920 : 05.07.2010 o godz. 15:03.
Odpowiedz cytując