|
mialo byc tescia, a raczej przyszlego. Pisalem na szybko. Moj blad.
Edit: Czy klamal ze chce grac dla Wisly? Sprawa wyglada tak, ze jak nie Ruch to na 99% Wisla, ze wzgledu na odleglosc do Chorzowa.Dziennikarze sa jacy sa. Uslysza jedno, dopowiedza drugie i robia afere
A Sobiecha powinni sprzedac. Piech i Olszar sa na chwile od niego lepsi. Choc chlopak ma potencjal.
Ostatnio edytowane przez Niebieski1920 : 05.07.2010 o godz. 15:03.
|