Wyświetl pojedynczy post
~SKWARU~
Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Rbk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1025
Stary 05.07.2010, 14:57
masterlag napisał(a):
Ale fakt, te koszulki, co Real ma mieć w sezonie 10/11 są fajne i na pewno super dałoby to efekt gdybyśmy mieli Białą Gwiazdę na sercu i od niej te promienie. Ale taki wzór się nam nie dostanie. Na pewno nie teraz.
To byłby chyba najlepszy wzór dla większości z Nas (Biała Gwiazda i odchodzące od niej promienie) , jednak mało prawdopodobne ze kiedykolwiek coś takiego zobaczymy na koszulkach meczowych Wisły. Tak jak napisałeś Real ma wyłączność do tego wzoru i tak długo jak go nie zmienią , żaden inny klub raczej nie będzie miał możliwości prezentować go na swoich koszulkach.
Rabka-Zdrój.
Odpowiedz cytując