masterlag napisał(a):
|
Ale fakt, te koszulki, co Real ma mieć w sezonie 10/11 są fajne i na pewno super dałoby to efekt gdybyśmy mieli Białą Gwiazdę na sercu i od niej te promienie. Ale taki wzór się nam nie dostanie. Na pewno nie teraz.
|
To byłby chyba najlepszy wzór dla większości z Nas (Biała Gwiazda i odchodzące od niej promienie) , jednak mało prawdopodobne ze kiedykolwiek coś takiego zobaczymy na koszulkach meczowych Wisły. Tak jak napisałeś Real ma wyłączność do tego wzoru i tak długo jak go nie zmienią , żaden inny klub raczej nie będzie miał możliwości prezentować go na swoich koszulkach.