labtec napisał(a):

wiecie może czemu nie można kuźwa zrobić screena ? Bo wciskam print screen i nie wkleja się potem obraz w ogóle z gry tylko z pulpitu kompa !
A chce Wam pokazać, bo sądzę że jestem jedynym graczem z forum który zdobył LM i 2x LE 
i chce Wam przedstawić dowody po prostu na to
|
Nie robi sie screena guzikiem, tylko ALT+F9 i potem szuka w moich dokumentach w katalogu z gra i podkatalogu ze screenami.
Co do zdobycia LM LE i czego tam jeszcze czlowiek chce nawet po 10 razy to dobrym teamem nie jest to problemem. Ja sam Liverpoolem zdobylem 6 razy mistrzostwo kraju i 3xLM 4xLE a o pucharach krajowych nie bede wspominal. Jesli gra sie Wisla to tez mozna zdobyc duzo razy LM i LE - Z edytorem lub z taktyka killer corners lub Celta Killer...