Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3691
Stary 05.07.2010, 14:51
labtec napisał(a):Wyświetl post
wiecie może czemu nie można kuźwa zrobić screena ? Bo wciskam print screen i nie wkleja się potem obraz w ogóle z gry tylko z pulpitu kompa !

A chce Wam pokazać, bo sądzę że jestem jedynym graczem z forum który zdobył LM i 2x LE

i chce Wam przedstawić dowody po prostu na to

Nie robi sie screena guzikiem, tylko ALT+F9 i potem szuka w moich dokumentach w katalogu z gra i podkatalogu ze screenami.

Co do zdobycia LM LE i czego tam jeszcze czlowiek chce nawet po 10 razy to dobrym teamem nie jest to problemem. Ja sam Liverpoolem zdobylem 6 razy mistrzostwo kraju i 3xLM 4xLE a o pucharach krajowych nie bede wspominal. Jesli gra sie Wisla to tez mozna zdobyc duzo razy LM i LE - Z edytorem lub z taktyka killer corners lub Celta Killer...


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując