Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3689
Stary 05.07.2010, 14:50
labtec napisał(a):Wyświetl post
wiecie może czemu nie można kuźwa zrobić screena ? Bo wciskam print screen i nie wkleja się potem obraz w ogóle z gry tylko z pulpitu kompa !

A chce Wam pokazać, bo sądzę że jestem jedynym graczem z forum który zdobył LM i 2x LE

i chce Wam przedstawić dowody po prostu na to

alt + f9 screen zapisuje w C:MojeDokumenty/FM10/screenshoots
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując