labtec napisał(a):

wiecie może czemu nie można kuźwa zrobić screena ? Bo wciskam print screen i nie wkleja się potem obraz w ogóle z gry tylko z pulpitu kompa !
A chce Wam pokazać, bo sądzę że jestem jedynym graczem z forum który zdobył LM i 2x LE 
i chce Wam przedstawić dowody po prostu na to
|
alt + f9 screen zapisuje w C:MojeDokumenty/FM10/screenshoots