Reser napisał(a):

|
To samo można powiedzieć o Marcelo. Tak jak niektórzy tutaj pisali, że jest warty o wiele więcej. Skoro nikt za niego nie chciał dać wiecej, to znaczy, że wiecej nie jest warty. Wszystko działa w dwie strony, szkoda że wy tego nie dostrzegacie.
|
Tylko Polska to taki dziwny kraj:jak o zawodnika stara się czołowy klub ligowy i jeszcze bonusowo usrał jakiś epizod w kadrze to cena rośnie a pln przechodzą w euro.Chytry 2 razy traci.
Co do Marcelo kwota wystarczająca jak dla mnie i uważam że będzie grał w pierwszej 11.PSV to klub który starannie dobiera piłkarzy i jak już decyduje się na kogoś z to w 2 na 3 przypadków sprawdza się.