Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3687
Stary 05.07.2010, 14:43
wiecie może czemu nie można kuźwa zrobić screena ? Bo wciskam print screen i nie wkleja się potem obraz w ogóle z gry tylko z pulpitu kompa !

A chce Wam pokazać, bo sądzę że jestem jedynym graczem z forum który zdobył LM i 2x LE

i chce Wam przedstawić dowody po prostu na to
Odpowiedz cytując