Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11650
Stary 05.07.2010, 14:35
morgenes napisał(a):Wyświetl post
spoxter, odpuść już sobie tego Majchrowskiego... On mówi to, co mu przekazują inne podmioty odpowiedzialne za stadion, bazuje na informacjach ZIKIT-u czy Polimexu. Widocznie ktoś mu musiał zagwarantować, że zdążymy na czas.
Ależ proszę Cie! ZIKiT to nie są koledzy Majchrowskiego tylko jego pracownicy! On jest ich szefem. On jest odpowiedzialny za ich wtopy. Koniec - kropka.
Pewnie, że trudno obwiniać personalnie Majchrowskiego za krzywą cyferkę w napisie z krzesełek. Ale za całokształt tego syfu odpowiada właśnie on.

Zresztą nie mogę pojąć sposobu Twojego wnioskowania, że przytoczę:
morgenes napisał(a):Wyświetl post
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
(...)Chaos i burdel, co rusz zmiana koncepcji-dość powiedzieć że do dziś nie wiadomo oficjalnie i na 100% gdzie będzie sektor specjalny dla gości czy też jaki wzór ma być na trybunach A i B........OT.(...)
Czyli ewidentnie wina naszego klubu.
JAKA WINA KLUBU!? Klub już dawno określił, że chce sektor gości na E, przy okrąglaku. To inwestor, czyli ZIKiT nie może się zdecydować czy tak, czy siak. Na obecnym etapie klub nie wydaje żadnych dyspozycji ludziom od krzesełek, może sobie co najwyżej z niektórymi pogadać i pokomentować.

P.S. Ciekawe, czy potwierdzi się, że zamówili jakąś śmieszną liczbę kołowrotów do trybuny wschodniej. Oby to była nieprawda, ale ponoć jest ich... 10. Czyli zakładając 20 sekund na wejście jednej osoby 12 tys. widzów wchodzić będzie ponad 6 i pół godziny.
Odpowiedz cytując