Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28104
Stary 05.07.2010, 14:24
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Za Sadloka i Sobiecha Cracovia dwala 1.5 mln euro i ta oferta zostala odrzucona. Dzialacze Ruchu oczekuja 1.5 mln euro za Sadloka i 2 mln euro za Sobiecha. Nie przeleje zaden klub takiej kasy to wedlug dotychczasowych wypowiedzi szefostwea zaden klub nie powacha ani jednego ani drugiego. Oczywiscie wszystko moze potoczyc sie inaczej.

Sobiech swoja droga jest w tej chwili trzecim naszym napastnikiem do gry, wiec kazdy z kibicow pozegnalby go raczej bez zalu.
dobrze ze zaznaczyles na koncu ze moze sie to potoczyc innaczeh bo dajze spokoj chlopie
1.5 mln EURO + 2 mln EURO LOOOOL.

kazdy ma 'swoja cene' i nikt na sile nikogo nie bedzie zatrzymywal i uszczesliwial

z niewolnika nie ma pracownika
Ostatnio edytowane przez sportnh : 05.07.2010 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując