Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11648
Stary 05.07.2010, 14:17
ojtam ojtam rondo mogilskie budowali 5 lat wiec nie jest źle jak na standardy ukochanego pana prezydenta podziękujemy mu w wyborach
Odpowiedz cytując