Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
Od: 09.2009
Offline
#
11648
05.07.2010, 14:17
ojtam ojtam rondo mogilskie budowali 5 lat wiec nie jest źle jak na standardy ukochanego pana prezydenta
podziękujemy mu w wyborach
Dagobert
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dagobert
Znajdź inne posty napisane przez Dagobert