SpoXsteR napisał(a):

Nie odwracaj kota ogonem.. tu nie chodzi o krzeselka.. tylko o powazniejsze kwestie, wpierw obiecal ze calutki stadion bedzie oddany bodaj w lipcu, pomeczcie sie Wisla ten rok na Hutniku i wrocicie na stadion, potem ze jednak tylko 3 trybuny i to w pazdzierniku, dzis mamy lipiec i nawet jedna trybuna nie jest skonczona, nie wspominajac o otoczeniu (drogi dojscia , telebimy, jakis asflatf, ciecie kosztow na czym sie tylko da)
Cracovia wszystkim to dysponowac bedzie, wlacznie z telebimami , ktorych miec nie musi bo to stadion o kilka klas gorszy od naszego, wiec mi tu nie pieprz glupot ze Majchrowski to pokrzywdzone dziecko... pytania miedzy innymi Darka Olszowki byly kierowane osobiscie do niego, a nie do Polimexu czy ZIKiTu.. i jesli czegos nie wie i nie ma pewnosci to niech skonczy robic w ch.. kibicow Wisly obiecujac to i tamto... z ktorych potem sie nie wywiazuje mimo ze sklada swoj podpis pod tym!
komu Ty chcesz wmowic takie *******y?
to co on odp.. miedzy innymi tutaj to jest cos niewyobrazalnego na skale swiatowa http://www.youtube.com/watch?v=VFUrA0ikR14 wiec zdejmij te klapki z oczow, a jak masz jakis interes w bronieniu go przynajmniej obiektywnie podejdz do sprawy
|
100% poparcia. Każdy powinien nauczyć sie brać odpowiedzialność za swoje słowa. Bo obiecywac jest łatwo, ale kiedyś przychodzi taki czas kiedy człowiek jest z tego rozliczany i teraz nastał jego czas.