Wyświetl pojedynczy post
wojti11795
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2488
Stary 05.07.2010, 13:54
Cytat:
Mecz w LE będzie pierwszym na nowej murawie przy R22 czy jest planowany jakiś mały sparing chociaż z ME ? Trochę głupio będzie grać na nowym stadionie przy nowej murawie jako gospodarz po raz pierwszy ;/

Niestety gramy na Hutniku
Odpowiedz cytując