orzeu napisał(a):

|
****a chyba wam zaloze osobny temat o krzeselkach, wzorkach i innych szlaczkach bo tu sie nie da znalezc konkretnych informacji w tym natloku bzdet.
|
Forum - miejsce dyskusji i wygłaszania swojego zdania. Każdy ma prawo mówić co myśli, byle na temat.
Sorry za OT, ale musiałem
