|
Myślę, że jeśli sprzedamy jeszcze Brożka Piotra i Diaza, a w ich miejsce przyjdą młodzi i ewentualnie obiecujący (nic nikomu nie odejmując), to trzeba będzie pomyśleć o umowie z MarkPolem. Jak pięknie wyglądałoby ich logo na naszych nowych, czerwonych koszulkach Adidasa. (Biedronka jest zaklepana już niestety przez inną wielką ekipę, a szkoda, pięknie można by było wkomponować kropki tego szlachetnego owada w nasz nowy strój, a do tego to hasło: Codziennnnie niskie cenyy! - bon mot bon vivanta Basałaja)
|