Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11636
Stary 05.07.2010, 13:33
"Jeżeli w najbliższym czasie wydane zostaną wszystkie niezbędne zezwolenia oraz certyfikaty i stadion zostanie przekazany do użytkowania, Wisła Kraków będzie miała podstawę do zgłoszenia obiektu przy Reymonta 22 do UEFA."

A jak rozumiecie to zdanie?
Odpowiedz cytując