Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
mlynnek
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
2591
05.07.2010, 12:54
Budownictwo na PK na WiLu - dużo roboty, ale jak ze ścisłych jestes dobry to dasz sobie rade
jezeli nie cisniesz na jakies mega dobre wyniki to bedziesz mial czas. na WiS nie idz bo szkoda czasu
http://img472.imageshack.us/img472/6682/bild0085ta.jpg
<==== wycieczka do warszawy
mlynnek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mlynnek
Znajdź inne posty napisane przez mlynnek