RoS napisał(a):

Cytat dla tych którzy twierdzą że jeśli prywatna TV to wszystko jej wolno. Przeczytajcie i przemyślcie:
Że to niby media prywatne, a więc wolno im wszystko? Czy oznacza to, że producentów prywatnych nie obowiązują żadne zasady? Jeśli od dostarczycieli usług medycznych, gastronomicznych czy tekstylnych oczekujemy trzymania się standardów, to dlaczego tego samego nie możemy wymagać od dostarczycieli usług medialnych?
|
Pytanie tylko , czego ten człowiek oczekuje ? Bo moim zdaniem gdyby solidnie punktować Pis , przedstawiać ich z punktu widzenia Centrum ( jedyny punkt widzenia który może obejmować całość ) , to by tam w Pis nie było tak wesoło . TVN jest bardzo wyczulony i łaskawy dla Pis , Polsat czy Superstacja moim zdaniem lepiej wszystko przedstawiają .
Z tymi mediami prywatnymi to tak naprawde propaganda Pisowska i nic więcej .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."