Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28077
Stary 05.07.2010, 12:46
adikos1906 - no to się podzieliłem swoimi spostrzeżeniami na temat Braza, a 'A czy to ważne co my myślimy ; )' miało na celu "optymistyczne" rozpoczęcie posta ;p

Również uważam, że za 1 mln Łojro, no max. 1.3 mln Łojro można kupić w pakiecie Sadloka i Sobiecha.
Odpowiedz cytując