Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6848
Stary 05.07.2010, 12:16
Reser napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim zachowaj szacunek do rywala. W polskiej ekstraklasie nie gra żadna Legła tylko Legia.
A po drugie jeżeli chodzi o Carbala, nigdy go nie widziałem, ale chciałbym żeby został znaczącym zawodnikiem w naszej lidze, jak również wszyscy Ci, którzy doszli do naszych rywali. Chciałbym, aby w końcu podniósł sie poziom sportowy naszej ekstraklasy, chciałbym żeby w sezonie było wiecej niż trzy dobre mecze do obejrzenia, dlatego wszystkim życzę bez zawiści udanych transferów.

A jak w przyszłym sezonie ta Legia nas wyprzedzi w walce o tytuł, to pierwszy polecisz jej pogratulować podniesienia poziomu sportowego?

Niech się ten poziom podnosi, ale nie kosztem naszej Wisły...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując