Reser napisał(a):

Przede wszystkim zachowaj szacunek do rywala. W polskiej ekstraklasie nie gra żadna Legła tylko Legia.
A po drugie jeżeli chodzi o Carbala, nigdy go nie widziałem, ale chciałbym żeby został znaczącym zawodnikiem w naszej lidze, jak również wszyscy Ci, którzy doszli do naszych rywali. Chciałbym, aby w końcu podniósł sie poziom sportowy naszej ekstraklasy, chciałbym żeby w sezonie było wiecej niż trzy dobre mecze do obejrzenia, dlatego wszystkim życzę bez zawiści udanych transferów.
|
A jak w przyszłym sezonie ta Legia nas wyprzedzi w walce o tytuł, to pierwszy polecisz jej pogratulować
podniesienia poziomu sportowego?
Niech się ten poziom podnosi, ale nie kosztem naszej Wisły...