Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2483
Stary 05.07.2010, 11:50
tsw biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Podono tylko na polsat futbol ale sprawdzałem program na polsacie na czwartek bo ruch gra i po kiepski nie ma niczego aż do godziny 22 chyba prze 2.30h nie będą puszczać kiepskich
Puszczą LS w siatkówce :/
Odpowiedz cytując