Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ziooom
Member
Od: 07.2007
Skąd: Sanok/Kraków
Offline
#
2483
05.07.2010, 11:50
tsw biała gwiazda
napisał(a):
Podono tylko na polsat futbol ale sprawdzałem program na polsacie na czwartek bo ruch gra i po kiepski nie ma niczego aż do godziny 22 chyba prze 2.30h nie będą puszczać kiepskich
Puszczą LS w siatkówce :/
ziooom
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ziooom
Znajdź inne posty napisane przez ziooom