Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
2481
05.07.2010, 11:46
Podono tylko na polsat futbol ale sprawdzałem program na polsacie na czwartek bo ruch gra i po kiepski nie ma niczego aż do godziny 22 chyba prze 2.30h nie będą puszczać kiepskich
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda