Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28062
Stary 05.07.2010, 11:40
Panowie, nie ma co już wspominać nazwiska Sadlok - on przedłużył umowę z Ruchem i jego transfer do Wisły jest raczej mało prawdopodobny, żeby nie mówić niemożliwy.

Tak jak napisał ktoś powyżej - wolę jakiegoś chorwata, słowaka czy kogoś tam innego za 700tys. Ojro, niż Sadloka.
Odpowiedz cytując