|
Panowie, nie ma co już wspominać nazwiska Sadlok - on przedłużył umowę z Ruchem i jego transfer do Wisły jest raczej mało prawdopodobny, żeby nie mówić niemożliwy.
Tak jak napisał ktoś powyżej - wolę jakiegoś chorwata, słowaka czy kogoś tam innego za 700tys. Ojro, niż Sadloka.
|