Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9069
Stary 05.07.2010, 11:35
No co ma babcia moherowa- to ma http://www.youtube.com/watch?v=kdPsjYtMEsM
takie same pajace sa z obu stron.
Pospieszalik= Palikot
Osoby publiczne ktore bawia sie w polityke. Sa to takie moherowe babcie ktora kochaja PiS lub PO i nienawidza PO lub PiSu
TVP=TVN
Dwie stacje ktore manipuluja ludzmi. Jedni kochaja PiS drudzy PO

Dlatego wlasnie uwazam ze nie mozna wysuwac argumentow w postaci moherowych babc, Pospieszalskiego i TVP, bo w PO wystepuje lustrzane odbicie tychze postaci. I jesli ktos ciagle pisze o moherowych babciach, Pospieszalskim i TVP to jestpieprzonym hipokryta albo zaslepiony fanatykiem ktory widzi wszedzie zlo tylko nie w PO. No nawet zrymowalem.
Trzeba sobie zadac pytanie czy ta walka jest warta swieczki. Czy warto jest angazowac sie w sprawy polityczne skoro jedna i druga strona jest zla.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.