Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
28061
05.07.2010, 11:26
Pamiętacie może Henriego Sillanpee? Dzisiaj jest zawodnikiem przeciętnego szwedzkiego klubu, GAIS Goteborg, w poprzednim sezonie 11 miejsce
Sebak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebak
Znajdź inne posty napisane przez Sebak