AYALA napisał(a):

|
nie taka znowu biedna bo po śmierci rodziców kupiła sobie BMW X6, takie autko kosztuje 400 tyś zł.Szkoda tylko że jej rodzice byli ubezpieczeni za państwowe pieniądze a zresztą kto bogatemu zabroni.
|
Biedna było w przenośni.
klusek106 napisał(a):

A pierwsza dama zmiescila sie juz do Pałacyku?
|
To fakt, że przydałoby się jej zrzucić troche kilogramów, ale z drugiej strony kobiety po urodzeniu 5 dzieci nie mają z reguły figury modelki.
hunter napisał(a):

|
A kto Ci w ogóle powiedział, że tam mieszkała?
|
Jakiś czas temu było o tym głośno, że Marta Kaczyńska nie chce się wyprowadzić z Pałacu Prezydenckiego.
Dla mnie to jakaś kpina, żeby dorosła osoba, która otrzymała gigantyczne odszkodowanie po śmierci rodziców dalej mieszkała na koszt Państwa.
Co innego gdyby po śmierci Pary prezydenckiej zostało jakieś dziecko, ale dorosła osoba...
Dlatego tym bardziej się cieszę z wyników wyborów.