Wyświetl pojedynczy post
Forza
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6843
Stary 05.07.2010, 10:53
Chwila chwila ;-) Przeciez ja tylko cytowalem to co napisal ktos inny - ze srodkowy pomocnik, a Wisla srodek ma juz obsadzony. Znowu te pretensje. AAAA i przepraszam najmocniej - rzeczywiscie napialem ze obronca - czyste przejezyczenie. Myslalem rowniez o temacie Sadloka.

Jak kiedys pisalem o Hadzimehmedoviciu to mnie nikt nie zrugal. Chyba jestescie tak podnieceni transferami ze kazde nazwisko w S-F wywoluje u niektorych zawal serca...

Djuric to zawodnik pokroju Stilicia i z pewnoscia jakbym byl w Wisle to bym go kupil. Szperalem ostatnio nieco po paru stronach i uwazam ze takiego zawodnika nam trzeba, a optymistycznie patrzac na to ze pieniadze sa to przynajmniej kogos takiego pokroju mozna byloby sciagnac - z uwzglednieniem by byl lewonozny i potrafil zagrad tez na skrzydle. Mam nadzieje ze ta wiadomoscia skonczy sie temat ognisty
Powód: z powodu przeoczenia
Ostatnio edytowane przez Forza : 05.07.2010 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując