Chwila chwila ;-) Przeciez ja tylko cytowalem to co napisal ktos inny - ze srodkowy pomocnik, a Wisla srodek ma juz obsadzony. Znowu te pretensje. AAAA i przepraszam najmocniej - rzeczywiscie napialem ze obronca - czyste przejezyczenie. Myslalem rowniez o temacie Sadloka.
Jak kiedys pisalem o Hadzimehmedoviciu to mnie nikt nie zrugal. Chyba jestescie tak podnieceni transferami ze kazde nazwisko w S-F wywoluje u niektorych zawal serca...
Djuric to zawodnik pokroju Stilicia i z pewnoscia jakbym byl w Wisle to bym go kupil. Szperalem ostatnio nieco po paru stronach i uwazam ze takiego zawodnika nam trzeba, a optymistycznie patrzac na to ze pieniadze sa to przynajmniej kogos takiego pokroju mozna byloby sciagnac - z uwzglednieniem by byl lewonozny i potrafil zagrad tez na skrzydle. Mam nadzieje ze ta wiadomoscia skonczy sie temat ognisty
