Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9059
Stary 05.07.2010, 10:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że cała ta kampania wyborcza to jednak w naszych warunkach medialno-salonowych kwiatek do kożucha. Bronisław Maria zaliczał wpadkę za wpadką, a i tak na koniec swoje wyciągnął. Mam na ten temat własną teorię.

Cóż, przeżyłem już gorsze czasy. Przynajmniej mam taką nadzieję...
Ja też. Między 2005 a 2010. I te czasy się nie wrócą. Od 15:00 już oficjalnie.