sqallpl napisał(a):

|
To ze wieksza czesc ludzi z nizszym wyksztalceniem to elektorat Jarosława to fakt. Powtarzam ze sam glosowalem na Komorowskiego, jednak nie trawie ludzi, ktorzy mierza kogos wyksztalceniem. Co ma umiejetnosc dodawania do matury?
|
Z tym dodawaniem to był przykład. Bardzo Cię przepraszam, ale ja osobiscie nie życzę sobię, żeby decydował o mnie człowiek, który nie ma zdanej matury, a jego wykształcenie oscyluję blisko podstawowego. Wiesz czemu? A no dlatego, że ta własnie klasa, w większosci rolników najwięcej zawsze narzeka na rząd, na ustawy itp., o których Ci ludzie nie mają pojęcia, ale mają siłę w postaci dużej ilosci elektoratu. A i to nie jest z mojej strony dyskryminacja takich ludzi, ja rozumiem, że nie każdy potrafi, nie każdy miał tą szansę, ale też moim zdaniem wyszło by to na korzysć, bo dobre państwo można stworzyć jedynie dzięki osobą wykształconym, które poprowadzą je w dobrą stronę.