Forza nie rób złudnej nadziei....Jak ma coś być to będzie , jak nie to stracimy sezon....nie wierzę że masz jakieś informacje..pewnie bawisz sie w "informatora"...Obym się mylił...
Co do dwójki z Ruchu, to ja jestem ZA. Sadlok rozwiązałby nasz problem z obronę, wg mnie gra coraz dojrzalej, a Sobiech to niezła alternatywa dla Brozia , Bogusia i Żurawia....także mogliby przyjść...