Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28037
Stary 05.07.2010, 10:20
Forza napisał(a):Wyświetl post
Dlatego szanujcie wszyscy cisze zarzadu Z tej ciszy wynikaja same dobre rzeczy. A najlepsze jest to ze PS i Fakt tak wesza ze jedyne co moga napisac o naszym klubie to cytaty z forum

Ja Wam mówie - bedzie sie dzialo !
Forza nie rób złudnej nadziei....Jak ma coś być to będzie , jak nie to stracimy sezon....nie wierzę że masz jakieś informacje..pewnie bawisz sie w "informatora"...Obym się mylił...

Co do dwójki z Ruchu, to ja jestem ZA. Sadlok rozwiązałby nasz problem z obronę, wg mnie gra coraz dojrzalej, a Sobiech to niezła alternatywa dla Brozia , Bogusia i Żurawia....także mogliby przyjść...
Odpowiedz cytując