Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9051
Stary 05.07.2010, 10:17
PSL, czyli partia która jest mi bliska stoi na skraju przepaści. Czego nie zrobią to będzie źle. Jeśli staną murem za swoim elektoratem blokując wszystkie znaczące reformy PO (KRUS, mundurówki, system emerytalny, służba zdrowia etc.) zostanie im przypisana łatka "hamulcowego". Z drugiej strony całkowita uległość Tuskowi doprowadzi do tego samego. Jedyny sposób na utrzymanie się w parlamencie to odsunięcie od władzy w partii Pawlaka i wykreowanie kilku nowych wyrazistych twarzy. Poza tym muszą podpisać umowę programową z PO, aby zrealizować kilka swoich głównych postulatów.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 05.07.2010 o godz. 10:38.