|
Jakich ****a reprezentantów?Jeden 3 drugi 9.I za to chcą według medió 2.5 mln Euro?Za reprezentantów Polski?
haha.
Chcemy mieć Polaków w składzie musimy ich wychować w szkółce, bo ceny w Polsce są chore.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.07.2010 o godz. 10:11.
|