Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28025
Stary 05.07.2010, 09:55
tylko zazwyczaj jest tak, że jeżeli jakiś Polski klub skusi się na sprzedaż zawodnika np. Ruch Sadloka to będzie on dyktował taką cenę, żeby jak najwięcej ugrać kasy na nim ;/
Odpowiedz cytując