Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
28025
05.07.2010, 09:55
tylko zazwyczaj jest tak, że jeżeli jakiś Polski klub skusi się na sprzedaż zawodnika np. Ruch Sadloka to będzie on dyktował taką cenę, żeby jak najwięcej ugrać kasy na nim ;/
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09