Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28001
Stary 05.07.2010, 08:59
Cytat:
A ja myślałem, że bramki to mają strzelać napastnicy i pomocnicy, a nie obrońcy. Oczywiście Marcelo był fenomenem jeżeli chodzi o strzelanie bramek ale znaleźć kogoś takiego jak on to będzie cud
Jestem w 100% pewny, ze nie ma zawodnika na chwile obecna, ktory moze zastapic Marcelo, jesli juz taki istnieje, to kosztuje z 5-6 mln euro. Taki zawodnik gdyby grał na bałkanach to by przeszedl za taką kwotę, a ze grał w Polsce to za smieszną sumę przeszedl.

Dobra, tak czy siak będę miał nadzieję, ze daleko zajdziemy w LE, nawet jesli nie ma ku temu podstaw.
Odpowiedz cytując