pawelwislak napisał(a):

|
A co Sadloka to mam nadzieję że nawet jeśli chcemy go okupić to na twardych warunkach nie więcej niż 700k co i tak jest kwotą horendalną. Osobiście to uważam jedno uzupełnienie do obrony i 2-3 wzmocnienia ofensywy czy też ludzi grający coś piłką.
|
To w takim razie nie wiem kogo ty potraktujesz jako wzmocnienie.
Podobno Vidić z ManU jest do wzięcia. Cena: 30mln euro.