Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28000
Stary 05.07.2010, 08:58
pawelwislak napisał(a):Wyświetl post
A co Sadloka to mam nadzieję że nawet jeśli chcemy go okupić to na twardych warunkach nie więcej niż 700k co i tak jest kwotą horendalną. Osobiście to uważam jedno uzupełnienie do obrony i 2-3 wzmocnienia ofensywy czy też ludzi grający coś piłką.
To w takim razie nie wiem kogo ty potraktujesz jako wzmocnienie.
Podobno Vidić z ManU jest do wzięcia. Cena: 30mln euro.
Odpowiedz cytując