Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27998
Stary 05.07.2010, 08:57
Jakby tak naprawdę udało im się wytransferować któregoś z błyskotliwych skrzydłowych czarnego lądu to w jeden dzień by się zapomniało że obrony nie ma. A co Sadloka to mam nadzieję że nawet jeśli chcemy go okupić to na twardych warunkach nie więcej niż 700k co i tak jest kwotą horendalną. Osobiście to uważam jedno uzupełnienie do obrony i 2-3 wzmocnienia ofensywy czy też ludzi grający coś piłką.
Odpowiedz cytując