|
Tak właśnie się zachęca nowych kibiców do przyjścia na stadion. Wysprzedać w ****u całą obronę, a w zamian żadnych konkretnych wzmocnień. Zrozumiem, jak kupimy napastnika, bocznego pomocnika i obrońcę. Jak nie to znaczy, że kasę pijawki zmarnotrawiły.
|