Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27997
Stary 05.07.2010, 08:55
Tak właśnie się zachęca nowych kibiców do przyjścia na stadion. Wysprzedać w ****u całą obronę, a w zamian żadnych konkretnych wzmocnień. Zrozumiem, jak kupimy napastnika, bocznego pomocnika i obrońcę. Jak nie to znaczy, że kasę pijawki zmarnotrawiły.
Odpowiedz cytując