Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27995
Stary 05.07.2010, 08:50
Dobrze, ze humory dopisuję, ja też jestem zadowolony. Zobaczymy tylko, czy juz za niecale 2 tygodnie nie odbije się czkawką te "wzmacnianie" zespolu.
Odnośnie Sadloka - 1 miln euro to maks, jaki warto dać za tego zawodnika
Odpowiedz cytując