Wyświetl pojedynczy post
KptAnt
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27994
Stary 05.07.2010, 08:47
Wiecie co myśle. Teraz, gdy działacze z Chorzowa wiedzą, że mamy dużo kasy, będą chcieli wyciągnąć jak najwiecej za Sadloka (gdybyśmy go chcieli). Trzeba wzmocnień, ale musimy czekać w spokoju.
Ostatnio edytowane przez KptAnt : 05.07.2010 o godz. 08:49.
Odpowiedz cytując