|
Wiecie co myśle. Teraz, gdy działacze z Chorzowa wiedzą, że mamy dużo kasy, będą chcieli wyciągnąć jak najwiecej za Sadloka (gdybyśmy go chcieli). Trzeba wzmocnień, ale musimy czekać w spokoju.
Ostatnio edytowane przez KptAnt : 05.07.2010 o godz. 08:49.
|