Reser napisał(a):

|
A z tym wkręceniem, że Marcelo chciał odejść to mam nadzieję, że żartujesz - chyba że już frustracja wzięła u Ciebie górę nad rozumem dlatego piszesz takie wystawiające siebie na pośmiewicko teorie spiskowe.
|
Wiesz, kolega skeba jest w stanie uwierzyć że Marcelo w ramach protestu zastosował trzydniową głodówkę byle tylko nie musiał wbrew swojej woli odchodzić do Holandii. Podobno nawet był na osobistej audiencji u Big Bossa prosząc go o ponowne przemyślenie swojej decyzji ale widok paru milionów euro okazał się nieodpartą pokusą dla Najwyższego.
Chodzą również słuchy że Marcelo nosi się z myślą zakończenia kariery gdyż nie wyobraża sobie grania w PSV...
I pomyśleć że ja naiwniak uwierzyłem że to on chciał odejść do PSV :/