Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27993
Stary 05.07.2010, 08:39
Reser napisał(a):Wyświetl post
A z tym wkręceniem, że Marcelo chciał odejść to mam nadzieję, że żartujesz - chyba że już frustracja wzięła u Ciebie górę nad rozumem dlatego piszesz takie wystawiające siebie na pośmiewicko teorie spiskowe.

Wiesz, kolega skeba jest w stanie uwierzyć że Marcelo w ramach protestu zastosował trzydniową głodówkę byle tylko nie musiał wbrew swojej woli odchodzić do Holandii. Podobno nawet był na osobistej audiencji u Big Bossa prosząc go o ponowne przemyślenie swojej decyzji ale widok paru milionów euro okazał się nieodpartą pokusą dla Najwyższego.
Chodzą również słuchy że Marcelo nosi się z myślą zakończenia kariery gdyż nie wyobraża sobie grania w PSV...

I pomyśleć że ja naiwniak uwierzyłem że to on chciał odejść do PSV :/
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując