|
Nasz kochany zarząd ma szanse pokazać jak się robi transfery...ma kupe kasy...ma też szanse pokazać kibicom iż jeśli nie wyda tej kasy to chodziło tylko o to by Cupiał mógł odzyskać szmal a budowanie drużyny na LM to już można włożyć między bajki...tylko czy przy sprzedaży Żurawskiego czy Błaszczykowskiego kasa też była należycie spożytkowana? Bo mi się wydaje że nie...
|