|
maci0s skoro tak piszesz no to można się pogodzić z tym, w sumie mogłoby się skończyć jak z Gargułą gdzie GKS nie chciał nam go wypożyczyć i chłop kontuzje złapał..
a co z tymi % od następnego transferu? wie ktoś czy to tylko bujda..
a co do Sadloka może wynegocjują jakąś dobrą cenę..
|