Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27989
Stary 05.07.2010, 08:29
maci0s skoro tak piszesz no to można się pogodzić z tym, w sumie mogłoby się skończyć jak z Gargułą gdzie GKS nie chciał nam go wypożyczyć i chłop kontuzje złapał..
a co z tymi % od następnego transferu? wie ktoś czy to tylko bujda..

a co do Sadloka może wynegocjują jakąś dobrą cenę..


Odpowiedz cytując