Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
27987
05.07.2010, 08:21
Cytat:
Reprezentant Polski trafi do ekipy wicemistrzów Polski za około 1 mln euro
Zbymak napisał ze wczoraj nasi działacze pojechali do Chorzowa. Zaczynam się bać ze to prawda. Przeciez Sadlok nie jest wart nawet połowy tej kwoty.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.07.2010 o godz. 08:26.
westersyl