|
Jeśli otrzymaliśmy taką kasę, to wspaniała sprawa. W chwili obecnej nikt nie ma prawa tłumaczyć braku wzmocnień małą ilością środków na transfery. Ta drużyna musi być nie tylko uzupełniona, ale tez i wzmocniona. Opatrzność czuwała nad Wisłą - z nieba spadły tak znakomite oferty za Głowe i Marcelo, że nic tylko się wzmacniać.
Po tallińskiej hańbie pisałem, że trzeba sprzedać każdego, kto jest naznaczony tą największą kompromitacją w historii, gdyż drużynę trzeba budować od podstaw. Za 5 mln E można byłoby od zera zbudować drużynę o zbliżonej klasie do obecnej Wisły. Nam na dzień dzisiejszy potrzeba 4 klasowych zawodników - napastnika, lewoskrzydłowego, 2 x stopera. Mają to być piłkarze klasowi, stanowiący realne wzmocnienie. Młodych zdolnych już wystarczy w tym okienku.
|