|
To była tak zwana oferta nie do odrzucenia - kasa jak na nasze warunki olbrzymia ( w tym jeszcze możliwość zarobku przy dalszych transferach) a i sam zainteresowany baaaaaardzo się palił do wyjazdu.
Po dzisiejszym dniu z dotychczasowej naszej defensywy został tylko Piotrek.
Na forum atmosfera od euforii (kontraktujemy nowych zawodników) po pogrzeb (sprzedajemy) to samo dotyczy oceny kierownictwa Wisły
O tym, czy prezes i pozostali to &*####$$ czy profesjonaliści pokarzą dwa/ trzy najbliższe dni – bo jeśli do tego czasu nie znajdzie się ktoś nowy na obronę to znaczy że jest źle bo zostaniemy z lukami w tej formacji albo jeśli nawet ktoś przyjdzie po tym terminie to nie będzie choćby minimalnego czasu na zgranie się tej formacji
Pożyjemy zobaczymy
|