Wyświetl pojedynczy post
dawidTS
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27964
Stary 05.07.2010, 04:34
po przeczytaniu wywiadu z Marcelo na głównej,aż mi sie łezka w oku zakręciła..Ma chłopak ambicje(chce grać w rep. Brazylii) Nasze ligowe gwiazdeczki powinny od niego uczyc. Teraz mozemy liczyc tylko na Clebera bo z kolei on obiecał sprowadzenie do Wisły zawodnika równowartościowego co Marcelo ..

więc, CLEBER DO ROBOTY ! !
TYLKO CW3L3 NOSZA ZELE !
Odpowiedz cytując