po przeczytaniu wywiadu z Marcelo na głównej,aż mi sie łezka w oku zakręciła..Ma chłopak ambicje(chce grać w rep. Brazylii) Nasze ligowe gwiazdeczki powinny od niego uczyc. Teraz mozemy liczyc tylko na Clebera bo z kolei on obiecał sprowadzenie do Wisły zawodnika równowartościowego co Marcelo ..
więc, CLEBER DO ROBOTY ! !
