Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
27963
05.07.2010, 01:39
Wykaze sie scouting? hahahah chce to zobaczyc , mysle ze kupia kogos za maks 500tys euro a reszte zainkasuja sobie do kieszonki.
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak