Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27963
Stary 05.07.2010, 01:39
Wykaze sie scouting? hahahah chce to zobaczyc , mysle ze kupia kogos za maks 500tys euro a reszte zainkasuja sobie do kieszonki.
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując