Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27957
Stary 04.07.2010, 23:50
Reser napisał(a):Wyświetl post
Przed sekundą tego nie rozumiałeś. I twierdziłeś, że to nieprofesjonalne pozbywać się najlepszych zawodników, tylko na siłę trzeba ich trzymać - więc się zdecyduj.

Co do pozostałego posta, nikt nie mówi - że Wisła będzie mocniejsza, ale Wisła jako profesjonalny klub była zobowiązana wytransferować Marcelo skoro on sobie tego życzył, a oferta ze strony finansowej zadowalała Wisłę.

Ja nie twierdzę, że Wisła nie odczuje tego w jakości sportowej, bo odczuje. Ale chodzi o to, żeby niektórzy zrozumieli pewne rzeczy, których w świecie wirtualnych managerów brakuje.
Reser - miażdżysz. Twoje rozumienie zasad działania profesjonalnego klubu też.

Ale to zostawię Markusowi. Ja ze swojej strony dodam tyle - jestem już zmęczony ciągłymi trzęsieniami ziemi w klubie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując