Reser napisał(a):

Przed sekundą tego nie rozumiałeś. I twierdziłeś, że to nieprofesjonalne pozbywać się najlepszych zawodników, tylko na siłę trzeba ich trzymać - więc się zdecyduj.
Co do pozostałego posta, nikt nie mówi - że Wisła będzie mocniejsza, ale Wisła jako profesjonalny klub była zobowiązana wytransferować Marcelo skoro on sobie tego życzył, a oferta ze strony finansowej zadowalała Wisłę.
Ja nie twierdzę, że Wisła nie odczuje tego w jakości sportowej, bo odczuje. Ale chodzi o to, żeby niektórzy zrozumieli pewne rzeczy, których w świecie wirtualnych managerów brakuje.
|
Reser - miażdżysz. Twoje rozumienie zasad działania profesjonalnego klubu też.
Ale to zostawię Markusowi. Ja ze swojej strony dodam tyle - jestem już zmęczony ciągłymi trzęsieniami ziemi w klubie.