Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
MarecqiTSW
Member
Od: 03.2008
Offline
#
3682
04.07.2010, 23:43
sprawdź czy na stacjonarnym nie miałeś ustawionej kompresji saveów, nie pamiętam dokładnie ale to może być związane z tym
MarecqiTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MarecqiTSW
Znajdź inne posty napisane przez MarecqiTSW