Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
3681
04.07.2010, 23:39
Siemanko
Mam problem z save... Na kompie stacjonarnym normalnie gra mi hula, a jak wrzucam na laptopa to się nie chce wczytać... Miał ktoś taki problem i go rozwiązał
$iWu$
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do $iWu$
Znajdź inne posty napisane przez $iWu$