Wyświetl pojedynczy post
$iWu$
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3681
Stary 04.07.2010, 23:39
Siemanko
Mam problem z save... Na kompie stacjonarnym normalnie gra mi hula, a jak wrzucam na laptopa to się nie chce wczytać... Miał ktoś taki problem i go rozwiązał
Odpowiedz cytując