Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
nicolas
Senior Member
Od: 05.2008
Offline
#
11614
04.07.2010, 23:38
szósteczka będzie dobrze wyglądała w TV, taką mam nadzieję na koniec. Ostatecznie nawet jedyneczka wygląda koślawo z poziomu murawy, czy tych płaskich rzędów pierwszego poziomu trybuny (ja bede kupować tyko na górną trybunę!)
nicolas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nicolas
Znajdź inne posty napisane przez nicolas