|
ok ja rozumiem, że z niewolnika nie ma pracownika, ale zastanówcie sie i sobie odpowiedzcie. Jesteście spokojni o to, że Wisła Kraków w sezonie 2010/2011 bedzie drużyna mocniejszą ? mi się tak niestety nie wydaje. nie robią na mnie zadnego wrazenia transfery Legii, ale obawiam się, że siłą drużyna jest już bardzo bardzo blisko nas, jak już nie na tym samym poziomie. Lech jest słabszy podobnie, ale mimo wszystko to on jest mistrzem i łątwo go nie oddadzą. Dlatego jeśli transfer Marcelo był w granicach 3 mln to jest dobry ruch, ale pod warunkiem, że kupimy stopera równie doswiadczonego, grającego na podobnym poziomie.
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
|